Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 LA MULTI ANI!!!

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
un_oarecare

un_oarecare


Mesaje : 40
Data de inscriere : 23/07/2010
Varsta : 35

LA MULTI ANI!!! Empty
MesajSubiect: LA MULTI ANI!!!   LA MULTI ANI!!! EmptyVin Dec 31, 2010 7:45 pm

Va salut , lasand deoparte toate grijile si necazurile care le-am avut in ultimu timp,pot sa zic tare si cum zice si unu din cantecele noastre"Cu pieptul inainte" ca , cunoscandu-va pe voi a fost printr-e cele mai frumoasre lucruri ce le-am avut anu acesta, rindurile de mai sus au fost scrise din inima(nu is beat sau gay Smile)) ) si nu copiate de pe vre-un siet sau mai stiu si eu ce felicitare de craciun.Haideti ca deja am largit-o prea mult.

Va doresc un AN NOU FERICIT si ......pula mea dal dracu de an HAI FCM! DOAR LVM!
Sus In jos
cristi2010

cristi2010


Mesaje : 85
Data de inscriere : 23/07/2010
Varsta : 37
Localizare : In peluza

LA MULTI ANI!!! Empty
MesajSubiect: Re: LA MULTI ANI!!!   LA MULTI ANI!!! EmptySam Ian 01, 2011 3:24 pm

La multani tuturor romanilor si un an nou cat mai fericit,si un gand pentru cei din L.V.M..Sa speram ca o sa fim cat mai multi la meciuri.Inca odata la multi ani si multe bucurii in anu care vine,ca a fost un an foarte greu,din cauza unuror..
Sus In jos
Septimiu

Septimiu


Mesaje : 187
Data de inscriere : 21/07/2010
Varsta : 34

LA MULTI ANI!!! Empty
MesajSubiect: Re: LA MULTI ANI!!!   LA MULTI ANI!!! EmptyLun Ian 10, 2011 2:30 am

sa tinem steagul sus si sa fim puternici si sa speram ca ni se vor mai alatura in sp3 grupuri de baieti in viitorul apropiat, pentru ca sunt oameni care apreciaza si inteleg ceea ce facem noi. La multi ani, Hai FCM!
Sus In jos
Continut sponsorizat





LA MULTI ANI!!! Empty
MesajSubiect: Re: LA MULTI ANI!!!   LA MULTI ANI!!! Empty

Sus In jos
 
LA MULTI ANI!!!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» La Multi Ani!!!
» La multi ani RAZor25mW!
» La multi ani Cristi!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Diverse :: Discutii pe diverse teme-
Mergi direct la: