Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Etapa 3: FCM Tirgu Mures - Unirea Urziceni

In jos 
+14
iko88euro
rady
Septimiu
RauL7
RAZor25mW
bucur5
norbyy
mofo
B/-\R/-\B/-\5|
cristi2010
andy
pacalici
szabolcska
tarcatu
18 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
tarcatu

tarcatu


Mesaje : 207
Data de inscriere : 16/07/2010
Varsta : 32
Localizare : peluza

Etapa 3: FCM Tirgu Mures - Unirea Urziceni Empty
MesajSubiect: Etapa 3: FCM Tirgu Mures - Unirea Urziceni   Etapa 3: FCM Tirgu Mures - Unirea Urziceni EmptyMar Aug 03, 2010 3:37 pm

In cadrul etapei a 3-a a Ligii 1 , FCM Tirgu Mures va intalni sambata,7.VIII.2010 cu incepere de la ora 18:00 vice campioana Romaniei, Unirea Urziceni.
Unirea Urziceni se deplaseaza la Tirgu Mures dupa ce etapa trecuta au remizat pe teren propriu in fata celor de la Rapid. Echipa Ialomitiana se deplaseaza miercuri in Rusia pentru a sustine returul din preliminariile Ligii Campioniilo impotriva celor de la Zenit.
Urziceni dupa 2 etape ocupa locul 10 cu 2 puncte, ei avand un golaveraj de 0-0.

Echipa noastra de suflet FCM vine dupa remiza de la Vaslui scor 1-1, si acestia spera ca in meciul cu Unirea sa marcheze primul gol pe teren propriu in Liga 1.
FCM ocupa locul 13 in clasament cu 1 punct si un golaveraj de 1-2.
Echipa antrenata de Falub a aratat la Vaslui o forma destul de buna, iar noua nu ne ramane decat sa speram ca sambata vor aduce prima victorie in Liga 1.

Invitam toti Tirgumuresenii sa vina sambata la stadionul Trans-Sil pentru a SUSTINE ECHIPA LOCALA !

Noi,Legio Vici Maris vom fi prezenti la aceasta partida pentru a ne incuraja echipa si orasul care ne reprezinta!

HAI TIRGU MURES !!!
Sus In jos
tarcatu

tarcatu


Mesaje : 207
Data de inscriere : 16/07/2010
Varsta : 32
Localizare : peluza

Etapa 3: FCM Tirgu Mures - Unirea Urziceni Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 3: FCM Tirgu Mures - Unirea Urziceni   Etapa 3: FCM Tirgu Mures - Unirea Urziceni EmptyMar Aug 03, 2010 5:10 pm

Mortii masi , 25 lei biletul cu unirea No Rolling Eyes
Sus In jos
szabolcska




Mesaje : 28
Data de inscriere : 29/07/2010
Localizare : in spatele portii

Etapa 3: FCM Tirgu Mures - Unirea Urziceni Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 3: FCM Tirgu Mures - Unirea Urziceni   Etapa 3: FCM Tirgu Mures - Unirea Urziceni EmptyMar Aug 03, 2010 5:21 pm

vaiii sa mor yoo.....25 de leii biletu Smile)) affraid
Sus In jos
pacalici

pacalici


Mesaje : 139
Data de inscriere : 27/07/2010
Varsta : 30
Localizare : Tg-Mures

Etapa 3: FCM Tirgu Mures - Unirea Urziceni Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 3: FCM Tirgu Mures - Unirea Urziceni   Etapa 3: FCM Tirgu Mures - Unirea Urziceni EmptyMar Aug 03, 2010 5:25 pm

imi si bag pula daca ii 25 lei biletu in pula mea cel mai scump bilet in pula mea din toata tara ii 25 lei
Sus In jos
tarcatu

tarcatu


Mesaje : 207
Data de inscriere : 16/07/2010
Varsta : 32
Localizare : peluza

Etapa 3: FCM Tirgu Mures - Unirea Urziceni Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 3: FCM Tirgu Mures - Unirea Urziceni   Etapa 3: FCM Tirgu Mures - Unirea Urziceni EmptyMar Aug 03, 2010 5:43 pm

Va zic eu ca daca preturiile biletelor vor continua sa fie asa mari nu mai rezistam mult, dar mi frica ca la meciul cu unirea sa fim mai putini decat cu brasov..
Sus In jos
andy

andy


Mesaje : 59
Data de inscriere : 26/07/2010
Varsta : 39
Localizare : in peluza..:)

Etapa 3: FCM Tirgu Mures - Unirea Urziceni Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 3: FCM Tirgu Mures - Unirea Urziceni   Etapa 3: FCM Tirgu Mures - Unirea Urziceni EmptyMar Aug 03, 2010 6:28 pm

ba astia nus normali...plm nu mai vin ku voi ma duc la vip Etapa 3: FCM Tirgu Mures - Unirea Urziceni Icon_biggrin Etapa 3: FCM Tirgu Mures - Unirea Urziceni Icon_biggrin Etapa 3: FCM Tirgu Mures - Unirea Urziceni Lol Etapa 3: FCM Tirgu Mures - Unirea Urziceni Lol
Sus In jos
andy

andy


Mesaje : 59
Data de inscriere : 26/07/2010
Varsta : 39
Localizare : in peluza..:)

Etapa 3: FCM Tirgu Mures - Unirea Urziceni Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 3: FCM Tirgu Mures - Unirea Urziceni   Etapa 3: FCM Tirgu Mures - Unirea Urziceni EmptyMar Aug 03, 2010 6:29 pm

apropooo atunci macar sa luam 3 pct sa se merite Etapa 3: FCM Tirgu Mures - Unirea Urziceni Icon_biggrin
Sus In jos
cristi2010

cristi2010


Mesaje : 85
Data de inscriere : 23/07/2010
Varsta : 37
Localizare : In peluza

Etapa 3: FCM Tirgu Mures - Unirea Urziceni Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 3: FCM Tirgu Mures - Unirea Urziceni   Etapa 3: FCM Tirgu Mures - Unirea Urziceni EmptyMar Aug 03, 2010 7:07 pm

Exagerat de mult macar sa vedem un meci bun si nu unu de 0-0
Sus In jos
tarcatu

tarcatu


Mesaje : 207
Data de inscriere : 16/07/2010
Varsta : 32
Localizare : peluza

Etapa 3: FCM Tirgu Mures - Unirea Urziceni Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 3: FCM Tirgu Mures - Unirea Urziceni   Etapa 3: FCM Tirgu Mures - Unirea Urziceni EmptyMier Aug 04, 2010 1:27 am

[b]15 lei e biletul !!!!!
Dupa sedinta de azi (multumesc celor care au fost) am fost pe la stadion si am vorbit cu domnul Babutan si a zis ca 15 lei e biletul

Biletele se vor pune in vanzare de miercuri intre orele 09-19 !!!

Cei din Legio Vici Maris sa va luat bilete in sectorul SP 3 al peluzeiii

Sa mergeti sa va luati mai repede bilet !!!
Sus In jos
B/-\R/-\B/-\5|

B/-\R/-\B/-\5|


Mesaje : 125
Data de inscriere : 21/07/2010

Etapa 3: FCM Tirgu Mures - Unirea Urziceni Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 3: FCM Tirgu Mures - Unirea Urziceni   Etapa 3: FCM Tirgu Mures - Unirea Urziceni EmptyMier Aug 04, 2010 2:11 am

FC Municipal Tirgu-Mures pune in vanzare bilete pentru meciul cu Unirea Urziceni din cadrul rundei a III-a a Ligii I de fotbal.

Pretul unui bilet este de 25 de lei (intrare generala).

Tichetele pot fi achizitionate, incepand de miercuri dimineata, de la casa de bilete a stadionului "Transil". Aceasta va fi deschisa pana cu doua ore inainte de joc.

Confruntarea dintre FC Municipal si vicecampioana Unirea Urziceni se va disputa pe stadionul "Transil", sambata, 7 august, cu incepere de la ora 18.
Sursa:fcm-targumures.ro
Sus In jos
http://liga1futsalcityus.weebly.com
mofo

mofo


Mesaje : 24
Data de inscriere : 22/07/2010
Varsta : 31

Etapa 3: FCM Tirgu Mures - Unirea Urziceni Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 3: FCM Tirgu Mures - Unirea Urziceni   Etapa 3: FCM Tirgu Mures - Unirea Urziceni EmptyMier Aug 04, 2010 5:03 am

15 lei e Razz
Sus In jos
tarcatu

tarcatu


Mesaje : 207
Data de inscriere : 16/07/2010
Varsta : 32
Localizare : peluza

Etapa 3: FCM Tirgu Mures - Unirea Urziceni Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 3: FCM Tirgu Mures - Unirea Urziceni   Etapa 3: FCM Tirgu Mures - Unirea Urziceni EmptyMier Aug 04, 2010 2:05 pm

Astia din Legio Vici Maris , sambata la ora 15:00-15:30 sa fiti la la IULIA BAR !!!
Sus In jos
andy

andy


Mesaje : 59
Data de inscriere : 26/07/2010
Varsta : 39
Localizare : in peluza..:)

Etapa 3: FCM Tirgu Mures - Unirea Urziceni Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 3: FCM Tirgu Mures - Unirea Urziceni   Etapa 3: FCM Tirgu Mures - Unirea Urziceni EmptyMier Aug 04, 2010 2:38 pm

vom fii acolo Etapa 3: FCM Tirgu Mures - Unirea Urziceni Icon_biggrin iar cei care nu sunt prezenti deobicei la sedinte sa veniti la iulia bar k sa mai repetam inainte de meci k sa facem o atmosfera frumoasa in peluza va multumesc anticipat Etapa 3: FCM Tirgu Mures - Unirea Urziceni Icon_biggrin Etapa 3: FCM Tirgu Mures - Unirea Urziceni Icon_biggrin
Sus In jos
B/-\R/-\B/-\5|

B/-\R/-\B/-\5|


Mesaje : 125
Data de inscriere : 21/07/2010

Etapa 3: FCM Tirgu Mures - Unirea Urziceni Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 3: FCM Tirgu Mures - Unirea Urziceni   Etapa 3: FCM Tirgu Mures - Unirea Urziceni EmptyMier Aug 04, 2010 4:17 pm

vedeti ca doar d la ora 11 puteti cumpara bilete:p
Sus In jos
http://liga1futsalcityus.weebly.com
tarcatu

tarcatu


Mesaje : 207
Data de inscriere : 16/07/2010
Varsta : 32
Localizare : peluza

Etapa 3: FCM Tirgu Mures - Unirea Urziceni Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 3: FCM Tirgu Mures - Unirea Urziceni   Etapa 3: FCM Tirgu Mures - Unirea Urziceni EmptyMier Aug 04, 2010 6:39 pm

Se pare ca 25 lei e biletul, cei care va luati sa va luati in SP 3 , bag pula in ea conducere, ieri Babutan ne-a zis ca 15 lei va fi...dar azi surpriza cand ma duc sa-mi iau bilet...25 lei...
Sus In jos
andy

andy


Mesaje : 59
Data de inscriere : 26/07/2010
Varsta : 39
Localizare : in peluza..:)

Etapa 3: FCM Tirgu Mures - Unirea Urziceni Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 3: FCM Tirgu Mures - Unirea Urziceni   Etapa 3: FCM Tirgu Mures - Unirea Urziceni EmptyMier Aug 04, 2010 6:44 pm

da tiai luat bilet????
Sus In jos
tarcatu

tarcatu


Mesaje : 207
Data de inscriere : 16/07/2010
Varsta : 32
Localizare : peluza

Etapa 3: FCM Tirgu Mures - Unirea Urziceni Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 3: FCM Tirgu Mures - Unirea Urziceni   Etapa 3: FCM Tirgu Mures - Unirea Urziceni EmptyMier Aug 04, 2010 7:44 pm

ceva mesaj facem pentru meciul asta ?

Ma gandeam la "Atentie, aici se joaca Liga 1 , NU Liga Campioniilor !"
Sus In jos
B/-\R/-\B/-\5|

B/-\R/-\B/-\5|


Mesaje : 125
Data de inscriere : 21/07/2010

Etapa 3: FCM Tirgu Mures - Unirea Urziceni Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 3: FCM Tirgu Mures - Unirea Urziceni   Etapa 3: FCM Tirgu Mures - Unirea Urziceni EmptyMier Aug 04, 2010 7:52 pm

e bun mesajul;)
Sus In jos
http://liga1futsalcityus.weebly.com
norbyy

norbyy


Mesaje : 201
Data de inscriere : 16/07/2010
Varsta : 30
Localizare : in tribuna, sparg seminte

Etapa 3: FCM Tirgu Mures - Unirea Urziceni Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 3: FCM Tirgu Mures - Unirea Urziceni   Etapa 3: FCM Tirgu Mures - Unirea Urziceni EmptyMier Aug 04, 2010 7:54 pm

Eu ma gandeam la "Meciuri de Liga 1 la preturi de Champions League"
Sus In jos
http://legio-vici-maris.blogspot.com
szabolcska




Mesaje : 28
Data de inscriere : 29/07/2010
Localizare : in spatele portii

Etapa 3: FCM Tirgu Mures - Unirea Urziceni Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 3: FCM Tirgu Mures - Unirea Urziceni   Etapa 3: FCM Tirgu Mures - Unirea Urziceni EmptyMier Aug 04, 2010 9:32 pm

eu cred k astai i bun "Atentie, aici se joaca Liga 1 , NU Liga Campioniilor !"
Sus In jos
andy

andy


Mesaje : 59
Data de inscriere : 26/07/2010
Varsta : 39
Localizare : in peluza..:)

Etapa 3: FCM Tirgu Mures - Unirea Urziceni Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 3: FCM Tirgu Mures - Unirea Urziceni   Etapa 3: FCM Tirgu Mures - Unirea Urziceni EmptyMier Aug 04, 2010 10:34 pm

da faine da va zic io unu care nare legatura cu biletele Etapa 3: FCM Tirgu Mures - Unirea Urziceni Icon_biggrin

,,intr-o tara fara speranta
FCM ne tine in viatza,, Etapa 3: FCM Tirgu Mures - Unirea Urziceni Icon_biggrin

mie im place mult
Sus In jos
bucur5




Mesaje : 19
Data de inscriere : 24/07/2010

Etapa 3: FCM Tirgu Mures - Unirea Urziceni Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 3: FCM Tirgu Mures - Unirea Urziceni   Etapa 3: FCM Tirgu Mures - Unirea Urziceni EmptyMier Aug 04, 2010 11:30 pm

Biletul costa 25 lei !!! Am cumparat deja !!

Biletele sunt foarte scumpe dar sa mai asteptam cu mesajele de geniu "Meciuri de Liga 1 la preturi de Champions League pana cand no sa mai vi oameni pe stadion !!!
Sus In jos
RAZor25mW

RAZor25mW


Mesaje : 36
Data de inscriere : 19/07/2010
Varsta : 34
Localizare : Ludus

Etapa 3: FCM Tirgu Mures - Unirea Urziceni Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 3: FCM Tirgu Mures - Unirea Urziceni   Etapa 3: FCM Tirgu Mures - Unirea Urziceni EmptyMier Aug 04, 2010 11:40 pm

sa'mi bag pl in mama lor... sper sa nu mearga mai multi de 2000... sa vada muistii ca e criza si nu meci de champions league.... mancami-ar pl de fomisti Neutral
Sus In jos
http://legio-vici-maris.blogspot.com
RauL7

RauL7


Mesaje : 36
Data de inscriere : 05/08/2010
Varsta : 31
Localizare : Targu-Mures

Etapa 3: FCM Tirgu Mures - Unirea Urziceni Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 3: FCM Tirgu Mures - Unirea Urziceni   Etapa 3: FCM Tirgu Mures - Unirea Urziceni EmptyJoi Aug 05, 2010 12:23 am

la noi si daca ar fii 50 lei biletul tot se umple stadionul...deaia profita ratatii si pun preturi mari la bilete
Sus In jos
Septimiu

Septimiu


Mesaje : 187
Data de inscriere : 21/07/2010
Varsta : 34

Etapa 3: FCM Tirgu Mures - Unirea Urziceni Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 3: FCM Tirgu Mures - Unirea Urziceni   Etapa 3: FCM Tirgu Mures - Unirea Urziceni EmptyJoi Aug 05, 2010 12:32 am

Sunt curios cu Dinamo ce bilete baga nesimtitii astia. Mi-am luat si eu azi in sp3. Sper ca macar faza cu steagul de gard sa fie rezolvata la meci. Hai FCM! Sper la punct/e cu Unirea.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Etapa 3: FCM Tirgu Mures - Unirea Urziceni Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 3: FCM Tirgu Mures - Unirea Urziceni   Etapa 3: FCM Tirgu Mures - Unirea Urziceni Empty

Sus In jos
 
Etapa 3: FCM Tirgu Mures - Unirea Urziceni
Sus 
Pagina 1 din 3Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Etapa 8: CFR Cluj - FCM Tirgu Mures
» Etapa 14: Pandurii Tg-Jiu - FCM Tirgu Mures
» Etapa 19: FCM Tirgu Mures - FC Vaslui
» Etapa 5: FCM Tirgu Mures-Dinamo Bucuresti
» Etapa 6: Gloria Bistrita- FCM Tirgu Mures

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Fotbal :: Meciuri FCM Tirgu Mures-
Mergi direct la: