Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Cupa Romaniei !

In jos 
+2
cristi2010
tarcatu
6 participanți
AutorMesaj
tarcatu

tarcatu


Mesaje : 207
Data de inscriere : 16/07/2010
Varsta : 32
Localizare : peluza

Cupa Romaniei ! Empty
MesajSubiect: Cupa Romaniei !   Cupa Romaniei ! EmptyVin Oct 22, 2010 6:16 pm

Federaţia Română de fotbal a stabilit zilele şi orele de disputare ale partidelor din optimile de finală ale Cupei României Timişoreana la fotbal. Partida dintre CFR 1907 Cluj şi FCM Tîrgu-Mureş va avea loc miercuri, 27 octombrie, cu începere de la ora 18.30, pe stadionul Dr. Constantin Rădulescu, din Cluj-Napoca.
Iată programul complet al jocurilor:
Marţi, 26 octombrie
FC Braşov - Universitatea Cluj - ora 16:00
FC Timişoara - Voinţa Sibiu - ora 18:30
Dinamo Bucureşti - ALRO Slatina - ora 21:00
Miercuri, 27 octombrie
Gloria Bistriţa - Unirea Urziceni - ora 18:30
CFR Cluj - FCM TIRGU MURES - ora 18:30
Steaua Bucureşti - Sportul Studenţesc Bucureşti - ora 20:30
Joi, 28 octombrie
Pandurii Tg. Jiu - Universitatea Craiova - ora 18:30
Astra Ploieşti - Rapid Bucureşti - ora 20:30


Deci, FCM va intalni pe CFR Cluj in Cupa Romaniei, meciul va avea loc Miercuri 27 Septembrie ora 18:30.
Cei care doriti sa veniti in deplasare la Cluj sa veniti luni la sedinta sa vedem cati vom fi si cu ce mergem.
Sus In jos
cristi2010

cristi2010


Mesaje : 85
Data de inscriere : 23/07/2010
Varsta : 37
Localizare : In peluza

Cupa Romaniei ! Empty
MesajSubiect: Re: Cupa Romaniei !   Cupa Romaniei ! EmptyVin Oct 22, 2010 9:35 pm

Eu zic ca mai putem spera la o minune.Da zic ca ar fi de 1000 de ori mai greu,depinde daca trag sau raman numai pe campionat.Eu zic ca mai biner sar axa numai pe campionat
Sus In jos
Septimiu

Septimiu


Mesaje : 187
Data de inscriere : 21/07/2010
Varsta : 34

Cupa Romaniei ! Empty
MesajSubiect: Re: Cupa Romaniei !   Cupa Romaniei ! EmptyDum Oct 24, 2010 4:48 pm

Am gasit si eu un comentariu care mi-a sarit in ochi pe ultras.sportlocal.ro pentru ca majoritatea sunt de 2 bani in care se critica aiurea:

"Mi se pare de prost gust mesajele in care doar criticati. Sa stai pe net si sa iti bati pula de unu altu’ e usor. Nici nu stiti ce greu e sa faci o deplasare, cate sacrificii trebuie sa faci, cati bani trebuie sa cheltui, nu stiti cat e de greu sa faci lumea sa vina la stadion, sa te tii tare, sa nu cedezi, sa nu renunti la tot ce ai realizat, sa iti vezi prietenii si rivalii cum rand pe rand se retrag, cum in urma lor vin doar frustrati care se gasesc sa comenteze si sa-si bata pula de tine.
Pentru cei care mai stiu ce e aia onoare, pentru cei care mai tin steagu’ sus, pentru cei care inca merg in deplasari(cand pot si isi permit), pentru cei care in loc sa futa un chef stau si isi bat capu’ cu ce sa mearga in deplasare, ce coregrafie sa mai faca, cum sa plateasca amenzi luate aiurea…RESPECT."
Sus In jos
B/-\R/-\B/-\5|

B/-\R/-\B/-\5|


Mesaje : 125
Data de inscriere : 21/07/2010

Cupa Romaniei ! Empty
MesajSubiect: Re: Cupa Romaniei !   Cupa Romaniei ! EmptyDum Oct 24, 2010 11:07 pm

Sincer, nu cred ca ne calificam...nu avem nici un atacant de liga 1...dar cum exista minuni in fotbal, orice este posibil cheers
Sus In jos
http://liga1futsalcityus.weebly.com
cristi2010

cristi2010


Mesaje : 85
Data de inscriere : 23/07/2010
Varsta : 37
Localizare : In peluza

Cupa Romaniei ! Empty
MesajSubiect: Re: Cupa Romaniei !   Cupa Romaniei ! EmptyMar Oct 26, 2010 3:57 pm

Dupa parerea mea mai bine sar concentra pe campionat,si cupa e importanta da nu cred ca avem sanse sa o castigam.Asa mai bine mergem pe campionat,sa ne salvam.Acuma depinde ce obiectiv avem.Poate avem o participare in uefa,desi ma indoiesc Laughing
Sus In jos
cristi2010

cristi2010


Mesaje : 85
Data de inscriere : 23/07/2010
Varsta : 37
Localizare : In peluza

Cupa Romaniei ! Empty
MesajSubiect: Re: Cupa Romaniei !   Cupa Romaniei ! EmptyMar Oct 26, 2010 9:12 pm

Cei care nu merg la cluj haideti sa ne intalnim undeva sa ne uitam la meci.
Sus In jos
pedro36

pedro36


Mesaje : 7
Data de inscriere : 22/10/2010
Varsta : 50
Localizare : TG MURES

Cupa Romaniei ! Empty
MesajSubiect: Re: Cupa Romaniei !   Cupa Romaniei ! EmptyMier Oct 27, 2010 1:34 am

SPER CA NU SE REPETA IAR INTERZICEREA PE STADION
Sus In jos
Septimiu

Septimiu


Mesaje : 187
Data de inscriere : 21/07/2010
Varsta : 34

Cupa Romaniei ! Empty
MesajSubiect: Re: Cupa Romaniei !   Cupa Romaniei ! EmptyMier Oct 27, 2010 4:48 pm

Se stie deja ca LVM nu va intra la oaspeti, probabil ca prea curand nici nu vom prinde loc la oaspeti in deplasari... vorba aia, "singuri impotriva tuturor"... pentru ce?! pentru doua fumigene?! Asa e in Tg. Mures, cei care chiar vor sa faca ceva pentru echipa sunt indepartati. Probabil ca Maior prefera suporteri batrani care tot ce stiu e sa aplaude, sa il aclame si sa huiduie cand adversarul e la minge. Hai FCM! Steagu' sus, baieti!
Sus In jos
cristi2010

cristi2010


Mesaje : 85
Data de inscriere : 23/07/2010
Varsta : 37
Localizare : In peluza

Cupa Romaniei ! Empty
MesajSubiect: Re: Cupa Romaniei !   Cupa Romaniei ! EmptyMier Oct 27, 2010 7:00 pm

Parca noi am fi cine stie ce huligani asa se comporta conducerea cu noi.Da dai pariu cu ce vreti voi ca la meciu cu timisoara,Maior ia pus pe jandarmi sa ne scoata afara.Sa plece dracului sa avem si noi umpic de liniste.Presimt ca acuma vin clipele grele.Asa ca trebuie sa fim cat mai unitii,si sa nu ne doboare.
Sus In jos
tarcatu

tarcatu


Mesaje : 207
Data de inscriere : 16/07/2010
Varsta : 32
Localizare : peluza

Cupa Romaniei ! Empty
MesajSubiect: Re: Cupa Romaniei !   Cupa Romaniei ! EmptyMier Oct 27, 2010 7:44 pm

Azi batem ii batem pe franri...
am plecat la meci !!!!! HAI FCM FCM FCM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sus In jos
cristi2010

cristi2010


Mesaje : 85
Data de inscriere : 23/07/2010
Varsta : 37
Localizare : In peluza

Cupa Romaniei ! Empty
MesajSubiect: Re: Cupa Romaniei !   Cupa Romaniei ! EmptyJoi Oct 28, 2010 2:03 pm

Ce ma din nou sau luat jandarmi de voi,asa am auzit ca vau scos afara.Daca e adevarat e bataie de joc.Sper ca nu vau dat ceva amende sau interdictii,ca de la ciobani te poti astepta la orice.Asta daca e adevarat ca asa mio zis mie unu care a fost la cluj.Mi frica de ce se poate intampla la meciu cu sportu daca au pus ochii pe noi
Sus In jos
pedro36

pedro36


Mesaje : 7
Data de inscriere : 22/10/2010
Varsta : 50
Localizare : TG MURES

Cupa Romaniei ! Empty
MesajSubiect: Re: Cupa Romaniei !   Cupa Romaniei ! EmptyJoi Oct 28, 2010 10:45 pm

SA NU ZICETI CA IAR NU VA LASAT IN GRIUA PE STADION
Sus In jos
pedro36

pedro36


Mesaje : 7
Data de inscriere : 22/10/2010
Varsta : 50
Localizare : TG MURES

Cupa Romaniei ! Empty
MesajSubiect: Re: Cupa Romaniei !   Cupa Romaniei ! EmptyJoi Oct 28, 2010 10:51 pm

IAR MAIOR SA VADA UN MECI A LUI POLI LIVE SA VADA ACOLO FUMIGENE
Sus In jos
B/-\R/-\B/-\5|

B/-\R/-\B/-\5|


Mesaje : 125
Data de inscriere : 21/07/2010

Cupa Romaniei ! Empty
MesajSubiect: Re: Cupa Romaniei !   Cupa Romaniei ! EmptyVin Oct 29, 2010 12:07 am

Sa nu va fie frica, n-a murit nimeni Twisted Evil Smile)
Sus In jos
http://liga1futsalcityus.weebly.com
un_oarecare

un_oarecare


Mesaje : 40
Data de inscriere : 23/07/2010
Varsta : 35

Cupa Romaniei ! Empty
MesajSubiect: Re: Cupa Romaniei !   Cupa Romaniei ! EmptyVin Oct 29, 2010 2:44 am

si NU jandarmi au fost de vina, ei au fost chiar "domni"
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cupa Romaniei ! Empty
MesajSubiect: Re: Cupa Romaniei !   Cupa Romaniei ! Empty

Sus In jos
 
Cupa Romaniei !
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Poze Liga 1,Cupa Romaniei si amicale sezonul 2010-2011
» Nationala Romaniei !
» Propun sa discutam despre nationala Romaniei !

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Fotbal :: Meciuri FCM Tirgu Mures-
Mergi direct la: