Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Discutii despre brigada !

In jos 
+17
andy
tot eu
Norbex
rOMANIA
norbyy
szabolcska
pacalici
bucur5
Gio
un_oarecare
Dragos
c3rbx
cretzu
Septimiu
silviu
iko88euro
tarcatu
21 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
pacalici

pacalici


Mesaje : 139
Data de inscriere : 27/07/2010
Varsta : 30
Localizare : Tg-Mures

Discutii despre brigada ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii despre brigada !   Discutii despre brigada ! - Pagina 2 EmptyMar Iul 27, 2010 4:19 pm

Laso Incet ca noi mai avem mult si bine pana ajungem ca poli.... Smile)
Sus In jos
Septimiu

Septimiu


Mesaje : 187
Data de inscriere : 21/07/2010
Varsta : 34

Discutii despre brigada ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii despre brigada !   Discutii despre brigada ! - Pagina 2 EmptyMar Iul 27, 2010 9:54 pm

Data viitoare pune filmarile cu alte galerii la sectiunea membrilor brigazii unde am pus si pana acum. Intr-adevat sunt minunati timisorenii, dar diferenta e colosala intre ei si noi.
Sus In jos
szabolcska




Mesaje : 28
Data de inscriere : 29/07/2010
Localizare : in spatele portii

Discutii despre brigada ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii despre brigada !   Discutii despre brigada ! - Pagina 2 EmptyJoi Iul 29, 2010 4:09 am

Salut!
as vrea si eu sa intru in galerie.....Very Happy
Sus In jos
un_oarecare

un_oarecare


Mesaje : 40
Data de inscriere : 23/07/2010
Varsta : 35

Discutii despre brigada ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii despre brigada !   Discutii despre brigada ! - Pagina 2 EmptyJoi Iul 29, 2010 4:11 am

salut, te asteptam lanbga noi la urmatorul meci. a da nu dam mici bere si legitimatii gratuite:D
Sus In jos
norbyy

norbyy


Mesaje : 201
Data de inscriere : 16/07/2010
Varsta : 30
Localizare : in tribuna, sparg seminte

Discutii despre brigada ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii despre brigada !   Discutii despre brigada ! - Pagina 2 EmptyJoi Iul 29, 2010 5:21 am

szabolcska a scris:
Salut!
as vrea si eu sa intru in galerie.....Very Happy
Salut! Daca iti e mai usor add norbertos69 si vorbim mai usor, dar cum spunea un_oarecare noi nu dam mici, bere si legitimatii!
Sus In jos
http://legio-vici-maris.blogspot.com
rOMANIA




Mesaje : 1
Data de inscriere : 29/07/2010

Discutii despre brigada ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii despre brigada !   Discutii despre brigada ! - Pagina 2 EmptyJoi Iul 29, 2010 4:06 pm

Vreti sa va spun ce veti face voi?
Va veti desfiinta in maxim 1 luna jumate
Nu puteti face nimic fara sustinere ex: nici macar baneru nu il puteti pune pe gard
Sunteti copii maxim 20 ani
Va luati bilete din alocatie
80% dintre voi se gandesc deja sa plece dincolo la mici si bere moca
Sus In jos
pacalici

pacalici


Mesaje : 139
Data de inscriere : 27/07/2010
Varsta : 30
Localizare : Tg-Mures

Discutii despre brigada ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii despre brigada !   Discutii despre brigada ! - Pagina 2 EmptyJoi Iul 29, 2010 4:33 pm

esti un ratat omule:)) nu sti ce inseamna suporter adevarat???

nuti place?? dute inpoi la PDL BOYS acolo iti este locul:))

Dati foc sa nu te mai prind ca iei si un flod la calculator;)
Sus In jos
norbyy

norbyy


Mesaje : 201
Data de inscriere : 16/07/2010
Varsta : 30
Localizare : in tribuna, sparg seminte

Discutii despre brigada ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii despre brigada !   Discutii despre brigada ! - Pagina 2 EmptyJoi Iul 29, 2010 4:55 pm

rOMANIA a scris:
Vreti sa va spun ce veti face voi?
Va veti desfiinta in maxim 1 luna jumate
Nu puteti face nimic fara sustinere ex: nici macar baneru nu il puteti pune pe gard
Sunteti copii maxim 20 ani
Va luati bilete din alocatie
80% dintre voi se gandesc deja sa plece dincolo la mici si bere moca
Banuiesc ca esti pedelist. . .
Este o chestie sa fi sustinut de club(adica sa te lase sa pui bannerul pe gard si alte chesti de acest gen) si este alta chestie sa fi hranit de club!


Ultima editare efectuata de catre norbyy in Joi Iul 29, 2010 5:46 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
http://legio-vici-maris.blogspot.com
pacalici

pacalici


Mesaje : 139
Data de inscriere : 27/07/2010
Varsta : 30
Localizare : Tg-Mures

Discutii despre brigada ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii despre brigada !   Discutii despre brigada ! - Pagina 2 EmptyJoi Iul 29, 2010 5:22 pm

Numai banuiesti eu sunt 100% ca ii un pedelist amarat:))
Sus In jos
szabolcska




Mesaje : 28
Data de inscriere : 29/07/2010
Localizare : in spatele portii

Discutii despre brigada ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii despre brigada !   Discutii despre brigada ! - Pagina 2 EmptyJoi Iul 29, 2010 6:09 pm

noua nu ne trebe mici si bere noi vrem sa intram in galerie sa sustinam echipa....
Forzaa"Legio Vici Maris"
Hai FCM!!!HAi Targu MureS!!
Sus In jos
Norbex

Norbex


Mesaje : 47
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 33

Discutii despre brigada ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii despre brigada !   Discutii despre brigada ! - Pagina 2 EmptyJoi Iul 29, 2010 6:28 pm

da-mi un id de mess:)
Sus In jos
szabolcska




Mesaje : 28
Data de inscriere : 29/07/2010
Localizare : in spatele portii

Discutii despre brigada ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii despre brigada !   Discutii despre brigada ! - Pagina 2 EmptyJoi Iul 29, 2010 6:29 pm

ok


Ultima editare efectuata de catre szabolcska in Mier Oct 20, 2010 9:10 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
tot eu




Mesaje : 1
Data de inscriere : 29/07/2010

Discutii despre brigada ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii despre brigada !   Discutii despre brigada ! - Pagina 2 EmptyJoi Iul 29, 2010 8:50 pm

Eu nu sunt nici PDL-ist nici ultras nici alte vrajeli dastea de ale voastre

Eu sunt suporter al Muresului imi iau bilet, merg in tribuna dar nu simpt nevoia sa urlu din rasputeri si sa nu ma auda jucatorii de pe teren pentru ca sunteti foarte putini si nu va auziti oricum deci nu va agitati atata parerea mea e ca voi incercati sa fiti ceva original dar trebuie sa intelegeti ca nu puteti atata timp cat aceasta echipa e a PDL-ului 100% ei baga bani ei fac transferuri ei isi pierd noptile cu organizarea voi nu inteleg ce vreti sa demonstrati

voi incercati in zadar sa fiti bagati in seama sa fiti ultrasi nu puteti atat timp cat echipa va avea culori portocaliu albastru(reamintesc culorile PDL) sa incurajati ce?

voi intelegeti, voi vreti, doriti dar nu puteti nu aveti cum sa faceti orice

va sfatuiesc sa nu va mintiti pe voi ca nu doriti abonamente moca, sa va plateasca altcineva deplasarile, si sa va cinsteasca la sfarsit de meci cu o bere pentru ca asta se intampla cu toate galeriile aici nu e Anglia

Si nu mai cititi toate balivernele de pe saituri de ultrasi pentru ca sunt scrise de cine stie ce amarat si incapabil batut de soarta

Puteti fi voi si-n in galeria PDl-istilor (cum va place voua sa ii numiti) dar aveti nevoie de o voce care sa ceara care sa se impuna sa va reprezinte in fata conducerii.Voi din aceasta cauza v-ati izolat de ei si incercati sa va indepartati de galeria lor pentru ca sunteti incapabili sa va impuneti punctul de vedere si ideile acolo nu sunteti ascultati (de ce?) pentru ca nu aveti o voce respectabila un om respectat care sa stie ce sa cea cum sa ceara si cui sa ceara


hai pa ca am scris oricum prea mult uni din voi nu au citit atata in viata lor

Respect echipa, orasul si cultura Muresului


Ultima editare efectuata de catre tot eu in Joi Iul 29, 2010 8:56 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
andy

andy


Mesaje : 59
Data de inscriere : 26/07/2010
Varsta : 39
Localizare : in peluza..:)

Discutii despre brigada ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii despre brigada !   Discutii despre brigada ! - Pagina 2 EmptyJoi Iul 29, 2010 8:50 pm

deci sa stie toti care mai intra aiurea aici k noi facem tot din banii nostri shi nici prin gand nu ne trece sa mergem dincolo la pdl-isti,iar cei care sau gandit asa sunt deja acolo iar noi cei care am ramas suntem suporteri adevarati si nu putem fii cumparati.shi voi vb de cei care au alocatii da voi nu va uitati k la voi sunt oameni in toata firea care lucreaza shi care sau dus acolo doar pt legitimatie,pt bere shi pt 2 mititei?asa k nu va mai bagati aiurea in seama k va faceti mai tare de ras. FORTZA LEGIO VICI MARIS
Sus In jos
B/-\R/-\B/-\5|

B/-\R/-\B/-\5|


Mesaje : 125
Data de inscriere : 21/07/2010

Discutii despre brigada ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii despre brigada !   Discutii despre brigada ! - Pagina 2 EmptyJoi Iul 29, 2010 8:56 pm

Citat :
va sfatuiesc sa nu va mintiti pe voi ca nu doriti abonamente moca, sa va plateasca altcineva deplasarile, si sa va cinsteasca la sfarsit de meci cu o bere pentru ca asta se intampla cu toate galeriile aici nu e Anglia
Hai lasa-ne ca te faci de ras:)) vrei sa spui ca si u-istii, stelistii si cei de la Timisoara sunt platiti=)) Ce penibil esti, nici nu stii ce vorbesti
Sus In jos
http://liga1futsalcityus.weebly.com
Septimiu

Septimiu


Mesaje : 187
Data de inscriere : 21/07/2010
Varsta : 34

Discutii despre brigada ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii despre brigada !   Discutii despre brigada ! - Pagina 2 EmptyJoi Iul 29, 2010 9:05 pm

Omule, in primul rand se scrie Romania(ai grija, se poate intelege cu totul altceva) si banuiesc ca simti, nu simpti. Te-ai trezit si tu sa comentezi, nu stiu cine esti si nici nu imi pasa, dar nu ne spui tu noua pe cine sa sustinem si de ce, e treaba noastra sa sustinem pe cine vrem. Legat de chestia cu banii pdl-ului, te asigur ca echipa e facuta din banii orasului, te trezesti si tu vorbind, chiar si noi suntem revoltati pe conducere ca au pus cele mai scumpe abonamente si bilete din tara dupa ce s-au alocat doua milioane de euro din bugetul local. Daca tu nu "simpti" nevoia sa strigi, noi simtim nevoia sa urlam(nu toti oamenii sunt la fel) si probabil ca mai sunt multi ca noi(nu ma refer la cealalta trupa de 300 sau 400 sau cati sunt). Nu urlam degeaba, o facem din placere, din suflet. Nu poti intelege, dar daca nu intelegi un lucru, mai bine iti vezi de treaba ta.
Sus In jos
andy

andy


Mesaje : 59
Data de inscriere : 26/07/2010
Varsta : 39
Localizare : in peluza..:)

Discutii despre brigada ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii despre brigada !   Discutii despre brigada ! - Pagina 2 EmptyJoi Iul 29, 2010 9:25 pm

bn dak nu esti de dincolo da atunci nu inteleg ce te intereseaza pe tine de soarta noastra shi ce facem noi...acuma fara suparare fiecare sustine echipa cum vrea shi cand vrea noi asa simtim noi asa facem Very Happy
Sus In jos
pacalici

pacalici


Mesaje : 139
Data de inscriere : 27/07/2010
Varsta : 30
Localizare : Tg-Mures

Discutii despre brigada ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii despre brigada !   Discutii despre brigada ! - Pagina 2 EmptyVin Iul 30, 2010 12:46 am

Eu nu vad rostul dc ai venit la noi?? eu sunt 100% sigur ca oli tea trimis si te va mai trimite cate ori i se scoala lui( normal asta daca nu esti chiar tu oli)
Pe noi nu ne doare de fata voastra.. exact asta vrem si noi .. pana nu va legati de noi nici noi nu ne legam de voi...
Oricum sunteti toti facuti la xerox.. nu stiti numai sa copiati.. si nu vati plati un bilet la meci nici sa va inpuste:))
si va numiti ultras:)) numai de ras puteti sa va faceti..


Si cu am zis tu... Hai Pa
Sus In jos
madkimi




Mesaje : 3
Data de inscriere : 29/07/2010
Varsta : 33

Discutii despre brigada ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii despre brigada !   Discutii despre brigada ! - Pagina 2 EmptyVin Iul 30, 2010 4:09 pm

am si eu de cateva zile cont pe forumu vostru...si v-am vaut si la meciu cu brasov si mi s-a parut ca sunteti foarte ok...as vrea si eu sa ma alatur la brigada voastra...Smile
Sus In jos
Norbex

Norbex


Mesaje : 47
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 33

Discutii despre brigada ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii despre brigada !   Discutii despre brigada ! - Pagina 2 EmptyVin Iul 30, 2010 4:47 pm

ok..te asteptam azi la ora 18:00 la sedinta Smile
Sus In jos
blackdog

blackdog


Mesaje : 58
Data de inscriere : 26/07/2010
Varsta : 36

Discutii despre brigada ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii despre brigada !   Discutii despre brigada ! - Pagina 2 EmptyVin Iul 30, 2010 4:51 pm

heh ce oameni culti avem in orasu nostru..."tot eu" ...lasa frate tu ai 3 facultati si citesti zilnic doua carti...ce ai scris mai sus ne dovedeste cat de invatat esti tu...hehe...ala da om Wink...parintii tai tre sa fie foarte bucurosi sa te aiba pe tine in casa...ms ptr post oricum...ne-ai deschis ochii Smile)Smile)Smile)Smile)...bafta:P
Sus In jos
B/-\R/-\B/-\5|

B/-\R/-\B/-\5|


Mesaje : 125
Data de inscriere : 21/07/2010

Discutii despre brigada ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii despre brigada !   Discutii despre brigada ! - Pagina 2 EmptySam Iul 31, 2010 10:40 pm