Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Discutii despre brigada !

In jos 
+17
andy
tot eu
Norbex
rOMANIA
norbyy
szabolcska
pacalici
bucur5
Gio
un_oarecare
Dragos
c3rbx
cretzu
Septimiu
silviu
iko88euro
tarcatu
21 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
B/-\R/-\B/-\5|

B/-\R/-\B/-\5|


Mesaje : 125
Data de inscriere : 21/07/2010

Discutii despre brigada ! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii despre brigada !   Discutii despre brigada ! - Pagina 3 EmptySam Iul 31, 2010 11:31 pm

Scz, dar la alte brigazi doar penibilii pdl-isti sunt, si un asemenea show:)) n-am vrut sa postez la ei
Sus In jos
http://liga1futsalcityus.weebly.com
tarcatu

tarcatu


Mesaje : 207
Data de inscriere : 16/07/2010
Varsta : 32
Localizare : peluza

Discutii despre brigada ! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii despre brigada !   Discutii despre brigada ! - Pagina 3 EmptySam Iul 31, 2010 11:47 pm

Horto Magiko...deja ii o moda mai pe la toate echipele, la fel ca "Dale Cavese"
Sus In jos
tarcatu

tarcatu


Mesaje : 207
Data de inscriere : 16/07/2010
Varsta : 32
Localizare : peluza

Discutii despre brigada ! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii despre brigada !   Discutii despre brigada ! - Pagina 3 EmptyDum Aug 15, 2010 6:33 pm

Sus In jos
un_oarecare

un_oarecare


Mesaje : 40
Data de inscriere : 23/07/2010
Varsta : 35

Discutii despre brigada ! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii despre brigada !   Discutii despre brigada ! - Pagina 3 EmptyMier Aug 18, 2010 1:55 am

Bun hai sa luptam pentru drepturile noastre, respectiv punerea bannerului Legio Vici Maris la meciurile de acasa, care din anumite motive si anume legea 4 din 2008 privind prevenirea si combaterea violentei cu ocazia competitiilor si a jocurilor sportive , jandarmeria ne-a spus ca legea ne interzice sa punem banneru pe gard, legea spune asa:"Spectatorilor le este interzis sa amplaseze emblemele, pancartele, bannerele, afisele, steagurile sau alte mijloace de publicitate vizuala în alte locuri decât cele stabilite de organizator"


publicitatea vizuala este metoda cea mai raspandita si efectiva de transmitere a informatiei despre marfuri si servicii unui numar mare de populatie


Cam asa se interpreteaza la noi in Targu Mures legea 4.[i]
Sus In jos
Septimiu

Septimiu


Mesaje : 187
Data de inscriere : 21/07/2010
Varsta : 34

Discutii despre brigada ! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii despre brigada !   Discutii despre brigada ! - Pagina 3 EmptyJoi Aug 26, 2010 4:01 am

Bine ca s-a rezolvat, greu, dar s-a rezolvat problema cu steagul de gard. Sper ca nu doar pentru meciul cu Dinamo. Hai FCM!
Sus In jos
italianu




Mesaje : 1
Data de inscriere : 09/04/2011

Discutii despre brigada ! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii despre brigada !   Discutii despre brigada ! - Pagina 3 EmptySam Apr 09, 2011 2:57 am

ce ziceti iesim p franari luni.am auzit k o sa fie prin centru luni.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Discutii despre brigada ! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii despre brigada !   Discutii despre brigada ! - Pagina 3 Empty

Sus In jos
 
Discutii despre brigada !
Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
 Subiecte similare
-
» Brigada noua
» Propun sa discutam despre nationala Romaniei !

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Brigazi :: Legio Vici Maris-
Mergi direct la: