Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Etapa 7: FCM Targu Mures - Gaz Metan Medias

In jos 
+17
Bacos Sorhin
iko88euro
cristi2010
un_oarecare
RAZor25mW
SoTzaN[*]
andy
tarcatu
blackdog
Septimiu
RauL7
bucur5
kubala7
silviu
B/-\R/-\B/-\5|
norbyy
pacalici
21 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
SoTzaN[*]

SoTzaN[*]


Mesaje : 7
Data de inscriere : 12/08/2010

Etapa 7: FCM Targu Mures - Gaz Metan Medias - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 7: FCM Targu Mures - Gaz Metan Medias   Etapa 7: FCM Targu Mures - Gaz Metan Medias - Pagina 2 EmptyVin Sept 10, 2010 11:51 pm

din pacate o noua infrangere.
Sus In jos
pacalici

pacalici


Mesaje : 139
Data de inscriere : 27/07/2010
Varsta : 30
Localizare : Tg-Mures

Etapa 7: FCM Targu Mures - Gaz Metan Medias - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 7: FCM Targu Mures - Gaz Metan Medias   Etapa 7: FCM Targu Mures - Gaz Metan Medias - Pagina 2 EmptyVin Sept 10, 2010 11:53 pm

Ma Coaeeee tue sti fcm-ist sau ti cu medias? daca ai venit sa postezi pe forum prosti si tampeni.. poti pleca cu un ban Wink
Sus In jos
andy

andy


Mesaje : 59
Data de inscriere : 26/07/2010
Varsta : 39
Localizare : in peluza..:)

Etapa 7: FCM Targu Mures - Gaz Metan Medias - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 7: FCM Targu Mures - Gaz Metan Medias   Etapa 7: FCM Targu Mures - Gaz Metan Medias - Pagina 2 EmptySam Sept 11, 2010 12:02 am

mai ce rai sunteti eu numa am glumit Very Happy Very Happy
Sus In jos
RAZor25mW

RAZor25mW


Mesaje : 36
Data de inscriere : 19/07/2010
Varsta : 34
Localizare : Ludus

Etapa 7: FCM Targu Mures - Gaz Metan Medias - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 7: FCM Targu Mures - Gaz Metan Medias   Etapa 7: FCM Targu Mures - Gaz Metan Medias - Pagina 2 EmptySam Sept 11, 2010 12:15 am

pai pe la 1 manc de amiaz' .... pe la 1:40 am autobuz... pe la 2:40 ajung in mures... pe la 3:00 apar pe la Iulia sa io dau la buci Smile))) adica la bar :-"
Sus In jos
http://legio-vici-maris.blogspot.com
pacalici

pacalici


Mesaje : 139
Data de inscriere : 27/07/2010
Varsta : 30
Localizare : Tg-Mures

Etapa 7: FCM Targu Mures - Gaz Metan Medias - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 7: FCM Targu Mures - Gaz Metan Medias   Etapa 7: FCM Targu Mures - Gaz Metan Medias - Pagina 2 EmptySam Sept 11, 2010 12:17 am

da tu unde plm stai ca iti trebe 1 ora sa ajungi?Smile)=))=)))
Sus In jos
norbyy

norbyy


Mesaje : 201
Data de inscriere : 16/07/2010
Varsta : 30
Localizare : in tribuna, sparg seminte

Etapa 7: FCM Targu Mures - Gaz Metan Medias - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 7: FCM Targu Mures - Gaz Metan Medias   Etapa 7: FCM Targu Mures - Gaz Metan Medias - Pagina 2 EmptySam Sept 11, 2010 12:18 am

pacalici a scris:
Ma Coaeeee tue sti fcm-ist sau ti cu medias? daca ai venit sa postezi pe forum prosti si tampeni.. poti pleca cu un ban Wink
Pacalici... inteleg ca esti nervos.. dupa asa o zi... dar totusi controleaza-te!
Nu suntem comunisti! Fiecare are dreptul sa isi dea cu parerea(chiar daca iti place sau nu)!


Ultima editare efectuata de catre norbyy in Sam Sept 11, 2010 4:54 am, editata de 1 ori
Sus In jos
http://legio-vici-maris.blogspot.com
pacalici

pacalici


Mesaje : 139
Data de inscriere : 27/07/2010
Varsta : 30
Localizare : Tg-Mures

Etapa 7: FCM Targu Mures - Gaz Metan Medias - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 7: FCM Targu Mures - Gaz Metan Medias   Etapa 7: FCM Targu Mures - Gaz Metan Medias - Pagina 2 EmptySam Sept 11, 2010 12:21 am

totusi el zice intrun mod extrem de necivilizat.. nu o opinie care sa ma deranjeze.. el zice in batjocura...
Sus In jos
kubala7

kubala7


Mesaje : 3
Data de inscriere : 31/08/2010
Varsta : 30
Localizare : In peluza

Etapa 7: FCM Targu Mures - Gaz Metan Medias - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 7: FCM Targu Mures - Gaz Metan Medias   Etapa 7: FCM Targu Mures - Gaz Metan Medias - Pagina 2 EmptySam Sept 11, 2010 4:40 am

Pdl boys se va desfiinta ! Ati auzit noua lege? Cluburile nu mai au voie sa asigure intrarea gratuita a suporterilor si nici deplasarile ! ... Galeria gazului nu va mai face deplasarea duminica la tg.Mures... Mue dragomir ! Libertate pentru suporteri !
Sus In jos
norbyy

norbyy


Mesaje : 201
Data de inscriere : 16/07/2010
Varsta : 30
Localizare : in tribuna, sparg seminte

Etapa 7: FCM Targu Mures - Gaz Metan Medias - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 7: FCM Targu Mures - Gaz Metan Medias   Etapa 7: FCM Targu Mures - Gaz Metan Medias - Pagina 2 EmptySam Sept 11, 2010 4:48 am

kubala7 a scris:
Pdl boys se va desfiinta ! Ati auzit noua lege? Cluburile nu mai au voie sa asigure intrarea gratuita a suporterilor si nici deplasarile ! ... Galeria gazului nu va mai face deplasarea duminica la tg.Mures... Mue dragomir ! Libertate pentru suporteri !

Eu sar in poclos daca se desfinteaza =)))
Sus In jos
http://legio-vici-maris.blogspot.com
Septimiu

Septimiu


Mesaje : 187
Data de inscriere : 21/07/2010
Varsta : 34

Etapa 7: FCM Targu Mures - Gaz Metan Medias - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 7: FCM Targu Mures - Gaz Metan Medias   Etapa 7: FCM Targu Mures - Gaz Metan Medias - Pagina 2 EmptySam Sept 11, 2010 4:54 am

Ce varza sunt aia de la gaz sau care au scris comentariul asta, "libertate pentru suporteri", probabil au vrut sa ceara libertate pentru pseudo-suporterii care merg pe gratis la meciuri, cum le-au taiat autocarele gratis, cum nu mai fac deplasarea...
Sus In jos
kubala7

kubala7


Mesaje : 3
Data de inscriere : 31/08/2010
Varsta : 30
Localizare : In peluza

Etapa 7: FCM Targu Mures - Gaz Metan Medias - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 7: FCM Targu Mures - Gaz Metan Medias   Etapa 7: FCM Targu Mures - Gaz Metan Medias - Pagina 2 EmptySam Sept 11, 2010 5:06 am

Septimiu sunt curios cate deplasari ai facut pana acum pe banii tai...Si sunt curios cu ce veniti cei din l.V.M la medias? Chiar daca e aproape autocare circula rar si cu trenul ocolesti de te saturi...Usor sa judeci la prima vedere
Sus In jos
Septimiu

Septimiu


Mesaje : 187
Data de inscriere : 21/07/2010
Varsta : 34

Etapa 7: FCM Targu Mures - Gaz Metan Medias - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 7: FCM Targu Mures - Gaz Metan Medias   Etapa 7: FCM Targu Mures - Gaz Metan Medias - Pagina 2 EmptySam Sept 11, 2010 5:12 am

Se pot inchiria microbuze (sunt firme la care gasesti chiar oferte bune, de exemplu 1 leu pe km), exista si varianta trenurilor, sa nu uitam de varianta masinilor personale... Variante ar fi, doar vointa trebuie sa fie. Te asigur ca LVM-ul va veni pe cont propriu la Medias.
Sus In jos
un_oarecare

un_oarecare


Mesaje : 40
Data de inscriere : 23/07/2010
Varsta : 35

Etapa 7: FCM Targu Mures - Gaz Metan Medias - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 7: FCM Targu Mures - Gaz Metan Medias   Etapa 7: FCM Targu Mures - Gaz Metan Medias - Pagina 2 EmptySam Sept 11, 2010 12:55 pm

Salut Kubala7, sincer decat sa vin la Medias pe banii clubului mai bine nu vin deloc,cum a zis Septi mai sus mai mult ca sigur vom fi la Medias, pe bani nostri. Multa Bafta
Sus In jos
pacalici

pacalici


Mesaje : 139
Data de inscriere : 27/07/2010
Varsta : 30
Localizare : Tg-Mures

Etapa 7: FCM Targu Mures - Gaz Metan Medias - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 7: FCM Targu Mures - Gaz Metan Medias   Etapa 7: FCM Targu Mures - Gaz Metan Medias - Pagina 2 EmptySam Sept 11, 2010 2:30 pm

Ce numi plac astea care comenteaza deam pula pe forum.. ce il doare pe el cu ce mergem?? poate am cumparat un avion particular si cu ala mergem..

PLM toti se leaga de noi..
Sus In jos
tarcatu

tarcatu


Mesaje : 207
Data de inscriere : 16/07/2010
Varsta : 32
Localizare : peluza

Etapa 7: FCM Targu Mures - Gaz Metan Medias - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 7: FCM Targu Mures - Gaz Metan Medias   Etapa 7: FCM Targu Mures - Gaz Metan Medias - Pagina 2 EmptySam Sept 11, 2010 2:58 pm

Hai coae,discutii despre meci nu certuri !
Sus In jos
pacalici

pacalici


Mesaje : 139
Data de inscriere : 27/07/2010
Varsta : 30
Localizare : Tg-Mures

Etapa 7: FCM Targu Mures - Gaz Metan Medias - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 7: FCM Targu Mures - Gaz Metan Medias   Etapa 7: FCM Targu Mures - Gaz Metan Medias - Pagina 2 EmptySam Sept 11, 2010 3:02 pm

da ma despre meciuri da ma dispera ma astea care au fost odata la meci si se dau mare ca is asa si asa...
da ma pis in freza lor...

Gata cu certurile
Sus In jos
tarcatu

tarcatu


Mesaje : 207
Data de inscriere : 16/07/2010
Varsta : 32
Localizare : peluza

Etapa 7: FCM Targu Mures - Gaz Metan Medias - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 7: FCM Targu Mures - Gaz Metan Medias   Etapa 7: FCM Targu Mures - Gaz Metan Medias - Pagina 2 EmptySam Sept 11, 2010 3:10 pm

pacalici a scris:
da ma despre meciuri da ma dispera ma astea care au fost odata la meci si se dau mare ca is asa si asa...
da ma pis in freza lor...

Gata cu certurile

Nu poti sa stii la cate meciuri a fost sau nu, poate are mai multe deplasari decat ai tu meciuri acasa, sau poate nu are nici un meci in peluza.
in fine, nu conteaza
Sus In jos
B/-\R/-\B/-\5|

B/-\R/-\B/-\5|


Mesaje : 125
Data de inscriere : 21/07/2010

Etapa 7: FCM Targu Mures - Gaz Metan Medias - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 7: FCM Targu Mures - Gaz Metan Medias   Etapa 7: FCM Targu Mures - Gaz Metan Medias - Pagina 2 EmptySam Sept 11, 2010 3:31 pm

Gata maa!!! Acasa orice punct pierdut conteaza, deci sper sa castigam. Asta depinde mult si de forma in care se afla Eric Evil or Very Mad !! cheers
Hai FCM!!!
Sus In jos
http://liga1futsalcityus.weebly.com
Septimiu

Septimiu


Mesaje : 187
Data de inscriere : 21/07/2010
Varsta : 34

Etapa 7: FCM Targu Mures - Gaz Metan Medias - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 7: FCM Targu Mures - Gaz Metan Medias   Etapa 7: FCM Targu Mures - Gaz Metan Medias - Pagina 2 EmptySam Sept 11, 2010 3:50 pm

Pacalici, iti dau un sfat prietenesc: nu mai posta comentarii pe forum, crede-ma, asa e mai bine. Nu stii decat sa injuri si sa scrii total gresit in limba romana.
Sus In jos
pacalici

pacalici


Mesaje : 139
Data de inscriere : 27/07/2010
Varsta : 30
Localizare : Tg-Mures

Etapa 7: FCM Targu Mures - Gaz Metan Medias - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 7: FCM Targu Mures - Gaz Metan Medias   Etapa 7: FCM Targu Mures - Gaz Metan Medias - Pagina 2 EmptySam Sept 11, 2010 5:56 pm

Septimiu a scris:
Pacalici, iti dau un sfat prietenesc: nu mai posta comentarii pe forum, crede-ma, asa e mai bine. Nu stii decat sa injuri si sa scrii total gresit in limba romana.

Pffff... inseamna ca eu is prost.. si nu ma vreti alaturi de voi....
Daca asta va face fericit....

Imi pare rau atunci.. bafta in continuare....
Sus In jos
B/-\R/-\B/-\5|

B/-\R/-\B/-\5|


Mesaje : 125
Data de inscriere : 21/07/2010

Etapa 7: FCM Targu Mures - Gaz Metan Medias - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 7: FCM Targu Mures - Gaz Metan Medias   Etapa 7: FCM Targu Mures - Gaz Metan Medias - Pagina 2 EmptySam Sept 11, 2010 8:10 pm

Haideti sa mai vorbim ceva si despre meci.... bounce
Sus In jos
http://liga1futsalcityus.weebly.com
cristi2010

cristi2010


Mesaje : 85
Data de inscriere : 23/07/2010
Varsta : 37
Localizare : In peluza

Etapa 7: FCM Targu Mures - Gaz Metan Medias - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 7: FCM Targu Mures - Gaz Metan Medias   Etapa 7: FCM Targu Mures - Gaz Metan Medias - Pagina 2 EmptySam Sept 11, 2010 8:22 pm

Haideti ma acuma sa fim cati mai concentrati pe meci certurile nu aduc nimic bun.Eu am o presimtire ca ii batem cu 2-1.HAI FCM HAI TARGU-MURES
Sus In jos
iko88euro

iko88euro


Mesaje : 45
Data de inscriere : 21/07/2010

Etapa 7: FCM Targu Mures - Gaz Metan Medias - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 7: FCM Targu Mures - Gaz Metan Medias   Etapa 7: FCM Targu Mures - Gaz Metan Medias - Pagina 2 EmptySam Sept 11, 2010 11:15 pm

ce pla mea.....normal k ii batem....auzi acolo nam auzit de gaz metan niciodata:)))=)))))))
Nu acuma hai sa fim seriosi...cine zice k pierdem ii un fraier si sa-mi suga pula si abea astept sa-l intalnesc.....hai sa fim optimisti in pula mea si sa speram ca FCM castiga
PS:imi cer scuze de limbaj fata de fetele care mai citesc aici pe forum
Sus In jos
Septimiu

Septimiu


Mesaje : 187
Data de inscriere : 21/07/2010
Varsta : 34

Etapa 7: FCM Targu Mures - Gaz Metan Medias - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 7: FCM Targu Mures - Gaz Metan Medias   Etapa 7: FCM Targu Mures - Gaz Metan Medias - Pagina 2 EmptyDum Sept 12, 2010 5:48 pm

Pronostic: 2-1. Hai FCM!
Sus In jos
RauL7

RauL7


Mesaje : 36
Data de inscriere : 05/08/2010
Varsta : 31
Localizare : Targu-Mures

Etapa 7: FCM Targu Mures - Gaz Metan Medias - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 7: FCM Targu Mures - Gaz Metan Medias   Etapa 7: FCM Targu Mures - Gaz Metan Medias - Pagina 2 EmptyDum Sept 12, 2010 5:51 pm

daca batem pe Gaz castigam cu 1-0, pentru ca dupa ce marcam ne aparam si daca pierdem o facem cu cel putin 2 goluri diferenta...sper sa batem
Sus In jos
Continut sponsorizat





Etapa 7: FCM Targu Mures - Gaz Metan Medias - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 7: FCM Targu Mures - Gaz Metan Medias   Etapa 7: FCM Targu Mures - Gaz Metan Medias - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Etapa 7: FCM Targu Mures - Gaz Metan Medias
Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Etapa 9: FCM Targu Mures - Universitatea Craiova
» Etapa 3: FCM Tirgu Mures - Unirea Urziceni
» Etapa 19: FCM Tirgu Mures - FC Vaslui
» Etapa 8: CFR Cluj - FCM Tirgu Mures
» Etapa 14: Pandurii Tg-Jiu - FCM Tirgu Mures

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Fotbal :: Meciuri FCM Tirgu Mures-
Mergi direct la: