Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Etapa 10: Victoria Branesti - FCM Tirgu Mures

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
tarcatu

tarcatu


Mesaje : 207
Data de inscriere : 16/07/2010
Varsta : 32
Localizare : peluza

Etapa 10: Victoria Branesti - FCM Tirgu Mures Empty
MesajSubiect: Etapa 10: Victoria Branesti - FCM Tirgu Mures   Etapa 10: Victoria Branesti - FCM Tirgu Mures EmptyDum Oct 03, 2010 3:23 pm

In etapa a 10-a a Ligii 1, FCM Tirgu Mures se deplaseaza la Buzau pentru a juca cu Victoria Branesti.
Meciul va fi Luni in data de 4.X.2010 cu incepere de la ora 20:30 si va fi transmis de postul de televiziune GSP Tv.

HAI FCM, HAI TIRGU MURES !!! Sper ca baietii sa se intoarca cu toate cele 3 puncte inapoi la Tg-Mures.
Sus In jos
redGun

redGun


Mesaje : 25
Data de inscriere : 27/07/2010
Varsta : 31
Localizare : TG MURES :X

Etapa 10: Victoria Branesti - FCM Tirgu Mures Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 10: Victoria Branesti - FCM Tirgu Mures   Etapa 10: Victoria Branesti - FCM Tirgu Mures EmptyMar Oct 05, 2010 4:03 am

scor final 0-0 Neutral
Sus In jos
blackdog

blackdog


Mesaje : 58
Data de inscriere : 26/07/2010
Varsta : 36

Etapa 10: Victoria Branesti - FCM Tirgu Mures Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 10: Victoria Branesti - FCM Tirgu Mures   Etapa 10: Victoria Branesti - FCM Tirgu Mures EmptyMar Oct 05, 2010 6:57 am

caca maca...pff...ne trebuia 3 puncte rau de tot Razz...pacat
Sus In jos
cristi2010

cristi2010


Mesaje : 85
Data de inscriere : 23/07/2010
Varsta : 37
Localizare : In peluza

Etapa 10: Victoria Branesti - FCM Tirgu Mures Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 10: Victoria Branesti - FCM Tirgu Mures   Etapa 10: Victoria Branesti - FCM Tirgu Mures EmptyMar Oct 05, 2010 1:34 pm

Meci destul de slab facut de ambele echipe pacat ca a ratat Vasilache faza singur cu portar.
Sus In jos
tarcatu

tarcatu


Mesaje : 207
Data de inscriere : 16/07/2010
Varsta : 32
Localizare : peluza

Etapa 10: Victoria Branesti - FCM Tirgu Mures Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 10: Victoria Branesti - FCM Tirgu Mures   Etapa 10: Victoria Branesti - FCM Tirgu Mures EmptyMar Oct 05, 2010 5:41 pm

Asta este, un meci din care eu zic ca puteam sa obtinem toate cele 3 puncte,insa din pacate lipsa de concentrare in atac si-a spus cuvantul, mai ales Vasilache cand a ratat singur cu portarul, eu cred ca daca reuseam sa deschidem scorul,reuseam sa castigam impotriva celor de la Branesti.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Etapa 10: Victoria Branesti - FCM Tirgu Mures Empty
MesajSubiect: Re: Etapa 10: Victoria Branesti - FCM Tirgu Mures   Etapa 10: Victoria Branesti - FCM Tirgu Mures Empty

Sus In jos
 
Etapa 10: Victoria Branesti - FCM Tirgu Mures
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Etapa 19: FCM Tirgu Mures - FC Vaslui
» Etapa 8: CFR Cluj - FCM Tirgu Mures
» Etapa 14: Pandurii Tg-Jiu - FCM Tirgu Mures
» Etapa 3: FCM Tirgu Mures - Unirea Urziceni
» Etapa 5: FCM Tirgu Mures-Dinamo Bucuresti

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Fotbal :: Meciuri FCM Tirgu Mures-
Mergi direct la: