Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Propun sa discutam despre nationala Romaniei !

In jos 
+9
SoTzaN[*]
pacalici
andy
nas
norbyy
cretzu
NitroMan
Septimiu
tarcatu
13 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
pacalici

pacalici


Mesaje : 139
Data de inscriere : 27/07/2010
Varsta : 30
Localizare : Tg-Mures

Propun sa discutam despre nationala Romaniei ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Propun sa discutam despre nationala Romaniei !   Propun sa discutam despre nationala Romaniei ! - Pagina 2 EmptyVin Sept 10, 2010 11:52 pm

ma Sotzane ai grija de gura cum vb.. bine?? nu te prea acomoda cu vorbele astea ca nu ii frumos.. unde is cei 7 ani de acasa pe care nu le prea ai???
Sus In jos
Septimiu

Septimiu


Mesaje : 187
Data de inscriere : 21/07/2010
Varsta : 34

Propun sa discutam despre nationala Romaniei ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Propun sa discutam despre nationala Romaniei !   Propun sa discutam despre nationala Romaniei ! - Pagina 2 EmptySam Sept 11, 2010 2:50 am

Pregatiti-va imnul pentru nationala la futsal ca nu mai e mult. Ma gandeam sa facem o faza si prin repriza a doua sa bagam primele 3 strofe din imn(ceva de genul cum fac englezii sau cum au facut romanii din tribune la europene in meciul cu Olanda, daca bine tin minte), asa din senin sau chiar si in prima repriza. Sper sa facem o atmosfera cat mai frumoasa in sala polivalenta.
Sus In jos
blackdog

blackdog


Mesaje : 58
Data de inscriere : 26/07/2010
Varsta : 36

Propun sa discutam despre nationala Romaniei ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Propun sa discutam despre nationala Romaniei !   Propun sa discutam despre nationala Romaniei ! - Pagina 2 EmptyJoi Oct 07, 2010 7:27 pm

ce facem cu franta? Smile luam o bataie? Razz eu zic 1-1
Sus In jos
RauL7

RauL7


Mesaje : 36
Data de inscriere : 05/08/2010
Varsta : 31
Localizare : Targu-Mures

Propun sa discutam despre nationala Romaniei ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Propun sa discutam despre nationala Romaniei !   Propun sa discutam despre nationala Romaniei ! - Pagina 2 EmptyJoi Oct 07, 2010 11:27 pm

daca dam gol nu pierdem sigur
Sus In jos
B/-\R/-\B/-\5|

B/-\R/-\B/-\5|


Mesaje : 125
Data de inscriere : 21/07/2010

Propun sa discutam despre nationala Romaniei ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Propun sa discutam despre nationala Romaniei !   Propun sa discutam despre nationala Romaniei ! - Pagina 2 EmptyVin Oct 08, 2010 12:49 am

Eu zic ca vom bate cu 1-0. Marcator: Ianis Zicu;)
Sus In jos
http://liga1futsalcityus.weebly.com
cristi2010

cristi2010


Mesaje : 85
Data de inscriere : 23/07/2010
Varsta : 37
Localizare : In peluza

Propun sa discutam despre nationala Romaniei ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Propun sa discutam despre nationala Romaniei !   Propun sa discutam despre nationala Romaniei ! - Pagina 2 EmptyMier Oct 13, 2010 5:41 pm

Ma eu nu mai am deloc incredere ca ne vom califica cu lucescu asta nare nici o treaba cu nationala.Poi is lasi acasa pe tanase si il iei pe florescu sau il lasi pe banel acasa asta nici selectia no face buna.Si vad ca se cearta cu HAGI cel mai mare fotbalist al nostru hai sa fin serios acuma sa il certe pe hagii.DEMISIA daca mai vrem, la mondiale daca nu sa ramana pana in 2020
Sus In jos
norbyy

norbyy


Mesaje : 201
Data de inscriere : 16/07/2010
Varsta : 30
Localizare : in tribuna, sparg seminte

Propun sa discutam despre nationala Romaniei ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Propun sa discutam despre nationala Romaniei !   Propun sa discutam despre nationala Romaniei ! - Pagina 2 EmptyMier Oct 13, 2010 7:23 pm

Hai sa fim seriosi Lucescu Junior nu le are cu nationala... si sincer nici Sandoi nu ar face treaba la nationala mare, el se descurca la sub21 deoarece "pustii" nu au aere de vedete cum au ceilalti.
Cel mai potrivit e Dan Petrescu si banuiesc ca el va prelua nationala dupa campania asta de calificare.. care a fost ratata din prima secunda.
Sus In jos
http://legio-vici-maris.blogspot.com
Septimiu

Septimiu


Mesaje : 187
Data de inscriere : 21/07/2010
Varsta : 34

Propun sa discutam despre nationala Romaniei ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Propun sa discutam despre nationala Romaniei !   Propun sa discutam despre nationala Romaniei ! - Pagina 2 EmptyJoi Oct 14, 2010 1:16 am

Mie unul mi-ar fi rusine sa il convoc pe Banel, ha ha! Suntem vai de noi. Asa nationala de cacat nu stiu daca a mai fost. Hai Romania...
Sus In jos
tarcatu

tarcatu


Mesaje : 207
Data de inscriere : 16/07/2010
Varsta : 32
Localizare : peluza

Propun sa discutam despre nationala Romaniei ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Propun sa discutam despre nationala Romaniei !   Propun sa discutam despre nationala Romaniei ! - Pagina 2 EmptyDum Dec 12, 2010 7:38 pm

Marti si Miercuri, natioanala Romaniei la futsal joaca 2 amicale in compania reprezentativei Portugaliei.
Toti membri LVM sa veniti la aceasta partida pentru a sustine nationala Romaniei.
Ne intalnim Marti la ora 19:00 la Iulia Bar !, daca aveti tricolor , fulare sa le aduceti ! Chemati prieteni pentru a fi mai multi !
Multumesc !
Sus In jos
Continut sponsorizat





Propun sa discutam despre nationala Romaniei ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Propun sa discutam despre nationala Romaniei !   Propun sa discutam despre nationala Romaniei ! - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Propun sa discutam despre nationala Romaniei !
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» Nationala Romaniei !
» Cupa Romaniei !
» Poze Liga 1,Cupa Romaniei si amicale sezonul 2010-2011
» Discutii despre brigada !

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Fotbal :: Echipa Nationala-
Mergi direct la: